interesan.com Logo


Tanıştığı Kadınları Yemeğe Çıkarttıktan Sonra Hesabı Ödemeden Kaçtığı İçin Yargılanan Adam

Amerika'da Güney Kaliforniya'da yaşayan 45 yaşındaki Paul Guadalupe isimli bu adam, çöpçatanlık sitelerinde şahane bir koca adayı gibi görünüp kadınları kandırıyor ve onlara gittikleri lüks restoranlarda kaçıp tüm hesabı ödetiyor. Ama en sonunda yakalanıyor! İşte şaşırtıcı hikayenin ayrıntıları...
Amerikalı Paul Guadalupe Gonzales isimli adam, çöpçatanlık sitelerinde tanışmış olduğu kadınları lüks restoranlara götürüp, fiyatı en yüksek olan yeme
Amerikalı Paul Guadalupe Gonzales isimli adam, çöpçatanlık sitelerinde tanışmış olduğu kadınları lüks restoranlara götürüp, fiyatı en yüksek olan yemeAdamın bir kurbanı olan Marjorie Moon, Guadalupe Gonzales ile güzel bir randevu geçirmekteydi. Gonzales'le online bir arkadaşlık sitesinde tanışmıştı. Birbirlerine çocuklarının fotoğraflarını göstermişler, yemek zevklerinden bahsetmişlerdi. İlk buluşmalarında Gonzales tavuk ve ıstakozdan oluşan iki ana yemek, pahalı bir şarap ve tatlı olarak da sufle söylemişti ve yemekler bittiğinde bir telefon görüşmesi yapması gerektiğini söyleyerek dışarı çıkmıştı. Moon beklemeye başladı ama Gonzales ortalarda yoktu. Garsona sorduğunda kendisi Gonzales'in çoktan gitmiş olduğunu söyledi. Moon 250 dolarlık hesabı ödeyip kendini hemen restorandan dışarı attı..."

105 Yaşında Ölen Japon Doktordan 12 Etkili Tavsiye

2017 yılı yaz aylarında hayata 105 yaşında veda eden Japon doktor Shigeaki Hinohara, uzun yaşamın sırlarını aramış durmuş. Galerimizdeki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında 105 yaşına kadar yaşayan Japon doktorun uzun yaşama dair tavsiyelerini görebilirsiniz.

Düzen Hastalarını Öfkelendirecek 8 Rahatsız Edici Görüntü

Aşırı düzensizlik içerir dikkat! Baktığınız zaman rahatsızlık duyacağınız görüntüler...

Dünyaya Çok Değişik Bir Pencereden Bakacağınız, Müthiş Açılardan Çekilen 15 Fotoğraf

Dünyaya çok değişik bir pencereden bakmanızı sağlayacak, birbirinden farklı açılarla çekilen 15 enteresan ve şahane fotoğrafı sizin için galerimizde derledik.

Yalnızca Bakmaktan Bile Dehşet Keyif Alacağınız 7 Mutlu Eden Fotoğraf

Sadece bakmaktan bile müthiş bir zevk alacağınız 7 harika fotoğrafı sizin için galerimizde derledik. İleri butonuna tıklayın.

Dünya Kavramını Yıkıp Geçecek 7 Sarsıcı Gerçek

Şimdiye kadar bildiğiniz şeyleri bir yere bırakın ve sizin için derlediğimiz dünya kavramını yıkacak 7 gerçeğe kulak verin. İleri butonuna tıklayın.

Özellikle Erkeklerin Estetik Operasyondan Uzak Durması Gerektiğini Kanıtlayan 17 Örnek Kare!

Usta ellerde yaptırılmayan estetik ameliyatların insanları ne hallere soktuğunu sizinle zaman zaman paylaşıyoruz. İşte bu kez kötü estetikleriyle gündeme gelen erkekleri galerimizde derledik. İşte o estetikli erkekler! Keşke yaptırmasaydınız!