"Halime Bin Şükür" Diyeceğiniz Dünyanın En Şanssız İnsanları

Şanssız olduğunuzu düşünüyorsanız, haberdeki fotoğraflara dikkatli bakın. Galerimizde sizin için dünyanın en şanssız insanlarını sıraladık. İşte o talihsiz insanlar!

23 Yıl Önce Aldığı Kıraç Araziyi Yıllarca Emek Verip Botanik Parkına Dönüştüren Recep Amca

83 yaşındaki emekli öğretmen Recep Öztürk, 1996’da aldığı taşlık araziyi, 150 türde 4 binin üzerinde ağaç ve bitki bulunan botanik parkına dönüştürdü. Samsun’da 83 yaşındaki emekli öğretmen Recep Öztürk, 23 yıl önce satın aldığı taşlık ve dikenlikle dolu kıraç araziyi yıllarca süren çabası sonucunda binlerce ağaç ve bitki bulunan bir botanik parka dönüştürmeyi başardı.

İnsanlar Bu Sefer Dünya Daha Temiz Bir Yer Olsun Diye Birbirine Meydan Okudu

Sosyal medyadaki meydan okumalar ve etiketler genellikle eğlenceli ve viral olaylar için ortaya çıkar, ama bu defa insanlar birbirine dünya daha temiz bir yer olsun diye meydan okudu.

Yurdumdan Akıllara Zarar Tuhaf Fotoğraflar

İlk bakışta bizim memleketten olduğunu anlayacağımız, oldukça tuhaf yurdum fotoğraflarını sizin için paylaşıyoruz. Gerçekten hepsi de birbirinden mi saçma olur?

Hemen Şu An Ödül Alması Gereken 18 Tasarımcı

Yaptıkları yaratıcı ve kullanışlı tasarımlarla hemen ödül alması gereken tasarımcıları ve yaptıkları ürünleri sizler için araştırdı ve derledi.

Bu Kadın Bebeğin Yanağında Ne Bulduğunu Biliyor musun? Dikkat Etmelisin

Bebekler, adı üstlerinde bebektirler ve her zaman ilgiye ihtiyaç duyarlar. Özellikle bir şeyleri öğrenme ve keşfetme dönemindelerse ebevenylerin onların yanlarından ayrılmamaları gerekmektedir. Çünkü gördükleri her şeyi zararlı olup olmadığını bilmeden ağızlarına, burunlarına sokabilmektedirler. Zararlı şeyleri de genelde uzun süre sessiz kaldıklarında yapmaktadırlar. Çoğu anne baba için sessizlik altın kadar değerli iken bu sessizliğin altından büyük problemler de çıkabilmektedir. Tıpkı bugün size bahsedeceğimiz hikayede olduğu gibi.

Annesi çirkinliği yüzünden onu reddetti, ama 40 yıl sonra olan şey doğru değil

Dış görünümün çok önemli olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Ama bugün yazımızda bahsedeceğimiz hikaye ile dış görünümün hiçbir şey ifade etmediğini bir kez daha anlayacağız. Dünyaya geldiğinde diğer normal bebekler gibi görünmeyen Robert Hoge'in eşsiz ve özel hikayesi 44 yıl önce Avustralya'da başlamış. Suratında dev bir tümörle doğan Robert'ın bacakları deforme olduğundan doktorların bacaklarını kesmekten başka şansı kalmamış.

Kocişlerine Şahane Şeyler Yapan Yeni Gelinlerin Dillere Destan Eserleri

Yeni gelinlerin sosyal medyada estirdikleri fırtına son hızıyla devam ediyor! İşte yeni gelinlerin kocişlerine hazırladıkları yemekleri sunarken ki müthiş marifetleri...!

Doğumda Bebeğiyle Eşi Arasında Kalan Hayatının En Zor Tercihini Yapmak Zorunda Kalan Adam

Genç adam hamile eşini eve geldiğinde kanlar içinde gördü ve onu hemen hastaneye yetiştirdi. Ama sonrasında doktorlar ondan bebeğini ya da eşini seçmesini istiyordu.. Genç adam hayatının en zor kararını vermek zorundaydı.

Sokağa Attıkları Kedi 19 Km Yürüyerek Ailesinin Evini Buldu . Bu Kez de Kediyi Öldürmek İstediler

Hayvan sahiplenmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. İşte çok etkileyici bir hikaye.. Toby isimli kedi diğer kedilerle anlaşamıyor diye sokağa atıldı. Ama o tam 19 kilometre yol yürüyerek ailesinin evini buldu! Kediyi karşılarında gören vicdansız aile bu kez bakın ne yapmak istedi..

Kış Mevsimini Dibine Kadar Yaşayan Yerlerden İçinizi Titretecek 20 Fotoğraf

Eminiz bu fotoğrafları gördükten sonra bizim yaşadığımız kış mevsimine "kış" demeyeceksiniz! İşte kış mevsimini dibine kadar yaşayanlardan şaşırtan fotoğraflar!

Her Türlü Çakallığı Yapıp Müşteriyi Kandıran 15 Ambalaj Tasarımı

Müşterilerin ürünlerini alması için başvurmadıkları çakallık olamayan firmaların ambalajlarında başvurdukları bu yöntemleri görünce "pes" diyeceksiniz!

Solaklar Yaklaşın! Solak Kişiler Hakkında Daha Önce Duymadığınız 13 İnanması Güç Gerçek

Solak insanlarla ilgili hiç bilinmeyen gerçekleri açıklıyoruz. İşte solak insanlar hakkında muhtemelen hiç duymadığınız 13 inanılması güç gerçek!

Kanser Teşhisi Konulan 90 Yaşındaki Kadın Tedavi Olmak Yerine Bakın Ne Yaptı...

Kanser hastalığı onu 90 yaşındayken buldu. Ama o bu durum karşısında karalar bağlamadı, tedavi de olmak istemedi, onun yerine kimselerin yapmadığı çok sıra dışı bir şey yaptı ve hayallerinin peşinden gitti. İşte Norma'nın etkileyici hikayesi...

Evde Yetiştirilebilen ve Yenilebilen Minik Mucizelerle Tanışın: Mikro Filizler

Bu yazımızda sağlıklı beslenenlerin son zamanlarında sıkça başvurduğu mikrofilizleri masaya yatırdık. Mikrofiliz nedir ve faydaları nelerdir? Bu küçük mucizelerle tanışmayan kalmasın!

Bilim İnsanlarının Nutkunun Tutulmasına Neden Olan 12 Enteresan Olay

Dünyanın farklı yerlerinde geçmişte gerçekleşen ve bilim insanlarının dahi anlam veremediği ve açıklayamadığı birbirinden esrarengiz ve sıra dışı olayı sizin için galerimizde derledik.

Yemek Konusunda Çok Kararsız Olanların Yazdığı 12 Eğlenceli Tweet

Yemek yeme ve diyet yapma konusunda çok kararsız olan kullanıcıların, birbirinden komik ve eğlenceli paylaşımlarını sizin için galerimizde paylaşıyoruz.

NASA’daki Astrofizik Çalışmalarıyla Bizi Gururlandıran Başarılı Bilim İnsanı: Feryal Özel

Dünyadaki uzay ve bilim araştırmaları konusunda atılan adımlarda katkısı olan bir Türk kadını var. İsmi Feryal Özel. İçlerinde NASA’nın astrofizik çalışmalarının da bulunduğu birbirinden başarılı projelere imza atarak bizi gururlandıran Feryal Özel'in başarıya giden hikayesini sizin için galerimizde derledik.

Aşktan Gözü Kör Olanlar İçin Gözünüzü Açacak 8 Önemli Tespit!

Bazen insan karşısındakine çok aşık olduğunda gözü onun kötü yanlarını ya da size verdiği zararları görmez. İşte ilişkide gözünüzü açacak 8 önemli tavsiye!

'Bu Kadarına da Pes' Dedirten En Tesadüfi Durumlar

"Bu kadar tesadüf de biraz fazla" dedirtecek, birbirinden sıra dışı ve ilginç tesadüfi durumları sizin için galerimizde bir araya topladık.

İnsanın En İyi Dostunun Köpekler Olduğunun İspatı Olan 7 Yürek Isıtan Görüntü

İnsanlar ve köpekler arasındaki bağın ne kadar sağlam ve muhteşem olduğunu kanıtlayan, birbirinden etkileyici ve yürek ısıtan kareleri sizin için galerimizde derledik.

Yaşadığınız Zaman Soğuk Soğuk Ter Dökmenize Neden Olacak 7 Görüntü

Yaşayan kişilerin soğuk soğuk terleyerek, stres olacağı birbirinden beter ve ilginç manzaraları galerimizde derledik. İleri butonuna tıklayın.

Annesindeki Doğum İzinin Aynısını Taşıyan ve Görenleri Çok Şaşırtan Minnoşluk Abidesi Bebek

Pek çoğumuzun kalıtsal şekilde vücudumuzda bir doğum izi yani doğum lekesi var var. Ama bunlardan kaçı anneninkiyle aynı yerde ve aynı şekilde olabilir ki? Güney Carolina'da yaşayan Brianna ve minik kızı MilliAnna'nın ilginç hikayesini okumak için ileri butonuna basınız.

Cennet Türkiye'mizin İllerinden 46 Müthiş Fotoğraf

Ülkemizin her taşı her toprağı gerçekten çok değerli ve adeta cennet gibi.. İşte değerini bilmemiz gereken muhteşem güzellikler ve Türkiye'nin illerinden 46 olağanüstü fotoğraf!

Çektiği Sıradan Fotoğrafları Olağanüstü Hallere Dönüştüren Yetenekli Fotoğrafçı

Amatör fotoğrafçı Peter Wihlborg, çekmiş olduğu fotoğrafları izleyenleri eğlendiren bir hayli keyifli ve güzel hallere dokuyor. İşte fotoğrafçının etkileyici çalışmaları.

Zengin İnsanların Sınır Tanımadığı 7 Şey

Her birimiz zengin olmak isteriz. Kimileri kendine yetecek kadar malı ve mülkü olmasını dilerken kimilerine de harcayamayacağı kadar çok parasının olmasını ister.

Ağaç Kabuklarını Yiyerek 42 Sene Ormanda Dünyadan Kopuk Bir Hayat Yaşayan Lykov Ailesi

Bir insan düşünün ki yıllarca yemek yerine ağaç kabukları yesin! Onlar Lykov ailesi ve hikayeleri ise filmlere konu olacak cinsten.. İşte Lykov Ailesinin hikayesi...

Yıldırım Çarpmasının İzlerini Vücutlarında Hayat Boyu Taşıyacak Olan 19 İnsan

Bir insanın üstüne yıldırım düştüğü zaman farklı travma belirtileri görülür, aynı bir kurşun yarası gibi yıldırım da girdiği ve çıktığı yerde yara izlerine yol açar. İşte yıldırım çarpması sonucu vücudunda iz oluşan insanların hayret verici görüntüler.

Kuşlara Yaşam Alanı Yaratmak İçin Kuş Yuvası Şeklinde Kiremit Üreten Çorumlu Üretici

Çorumlu üretici kuşlara daha fazla yaşam alanı sağlayabilmek için "kuş yuvası" şeklinde kiremitler üreterek bir ilke imza attı. İşte kuş yuvalı kiremitlerin ilginç serüveni...

Unutamadığınız Eski Sevgiliyle Yolda Karşılaştığında Koşup Sarılmak Gibi 15 Maddeyle Soba

Sobalı evde yaşayanlar veya hayatının büyük bir kısmını geçirenlerin hissedeceği, yolda eski sevgiliyle karşılaşıp koşarak ona sarılmak isteme hissini birebir yansıtan şahane soba temalı hikayeleri sizin için galerimizde paylaşıyoruz. Sizin sobayla ilgili aklınızda kalan anılar nelerdi?

Trabzon’da Bu Proje ile Her Okula Barınaktan Bir Köpek Veriliyor!

Çocuklara hayvan sevgisini aşılamak adına Trabzon'da barınaktan her okula bir köpeğin verileceği muhteşem bir proje başlatıldı. İşte bu değerli proje ile ilgili umut veren ayrıntılar.

Norveç'te Lüks Hapishaneye Düşen Türk: 'Lütfen Beni Buradan Çıkarmayın'

Adam yaralama suçundan hüküm giyerek lüks bir hapishaneye düşen bir Türkün yaşadığı trajikomik olayı sizin için paylaşıyoruz. İşte 4 yıl yattığı hapishaneye dilekçe yazarak burada kalmaya devam etmek istediğini bildiren E.H.'nin öyküsü.

Boşa Geçen Bir Hayat: 14 Yaşında Hapse Girdi, 41 Yaşında ise Suçsuzluğu Kanıtlandı: John Bunn

1991 senesinde henüz 14 yaşındayken pek çok suçtan hüküm giyerek cezaevine giren John Bunn'ın 41 yaşında suçsuz olduğu ortaya çıktı. İşte talihsiz adamın hüzünlü öyküsü...

Evlerini Satmak İstemeyen Keçi İnadı Olan 21 Ev Sahibi

Evlerini satma konusunda oldukça inatçı olan ve evlerini satmayan ev sahiplerinin ortaya çıkardıkları ilginç manzaraları sizin için galerimizde paylaşıyoruz.

Bakanın Ruhunu Dinlendiren 23 Huzur Deposu Kare

Bakan kişilere ruhunu dinlendirecek birbirinden huzur verici fotoğraf karelerini sizin için galerimizde paylaşıyoruz. İşte o kareler!

'Ne Seninle Ne Sensiz' Dedirten Komşularımızın Hayatımızı Nasıl Güzelleştirdiğini Anlatan 14 Görsel

Komşularımızla hayatımızın hiçte sıkıcı geçmediğini anlatan, birbirinden ilginç görüntüleri sizin için galerimizde bir araya getirdik. Sizin de böyle değişik komşularınız var mı?

Rezalet! Mağaza Çalışanlarını Çıldırtarak İllallah Ettiren 17 Sorumsuz Müşteri Davranışı

Mağaza çalışanlarının zaman zaman sorumsuz müşterilerden çektiklerini konu alan ilginç görüntüleri sizin için galerimizde derledik. Biraz daha saygı lütfen!

İnternette 1 Numara Olan Zeka Testi!

İnterneti kasıp kavuran bir zeka testiyle daha karşınızdayız! Sizin için hazırladığımız soruların kaç tanesini doğru yanıtlayabilirsiniz? Cevaplar sorulardan sonraki sayfalarda! Haydi başlayalım!

Avrupa Yakası'ndaki Şesu Bülent Polat ve Eşinin Kızları Doğa ile Kurdukları Gözlerden Irak Sıcak Yuvaları

Bir dönemin en sevilen dizilerinden olan Avrupa Yakası'nın Şesu'su Bülent Polat uzun zamandır ortalarda gözükmüyor. Onun şimdi gözlerden ırak eşi Duygu Şenoğlu ve çocuğu ile mutlu bir yaşantısı var... İşte Bülent Polat'ın Avrupa Yakası'ndan şimdiye yaşadıkları...

90'larda Bizi Ekranlara Kilitleyen Vazgeçemediğimiz 10 Yarışma Programı

90'lı yıllarda ekranları süsleyerek bize ne heyecanlar yaşatan, birbirinden eğlenceli ve sevilen yarışma programlarını sizin için galerimizde bir araya getirdik. Sizin en sevdiğiniz yarışma hangisiydi?

Tanıştığı Kadınları Yemeğe Çıkarttıktan Sonra Hesabı Ödemeden Kaçtığı İçin Yargılanan Adam

Amerika'da Güney Kaliforniya'da yaşayan 45 yaşındaki Paul Guadalupe isimli bu adam, çöpçatanlık sitelerinde şahane bir koca adayı gibi görünüp kadınları kandırıyor ve onlara gittikleri lüks restoranlarda kaçıp tüm hesabı ödetiyor. Ama en sonunda yakalanıyor! İşte şaşırtıcı hikayenin ayrıntıları...

"Bunları Bedava Verseler Giymem" Diyeceğiniz En Saçma Pantolon Tasarımları

"Bedava verseler bile giymem" diyeceğiniz, görünce şaşkınlıktan küçük dilinizi yutacağınız, birbirinden saçma pantolon tasarımlarını sizin için galerimizde derledik.

Kaçmış Naylon Çorapların Değişik Yerlerde Kullanışlı Olabildiğini Gösteren 8 Enteresan Şey

Kaçmış olan naylon çorapların alışılmışın dışında yerlerde, bazı problemleri çözmek için kullanıldığı enteresan şeyleri sizin için galerimizde derledik. Sizin başka kaçmış naylon çorap kullandığınız durumlar oluyor mu?

13 Yaşındaki Çocuktan İnanılması Güç Detayları ile Muhteşem Kara Kalem Çizimler

Sırbistan'da yaşayan Dušan Krtolica isimli 13 yaşındaki çocuk inanılması oldukça güç olan detaylara sahip şahane kara kalem çizimler yapıyor. İşte Dušan Krtolica'nın muhteşem kara kalem çalışmaları!

Yaşam Kalitenizi Düşüren Sırt Ağrısından Kurtulmak İçin 7 Etkili Yöntem

Sırt ağrısı günlük yaşamda, yaşam kalitesini büyük oranda düşüren bir etken. İşte sırt ağrısından kurtulmak için 7 etkili ve işe yarar yöntem!

Diz Ağrısı Çeken Herkesin Evinde Kolaylıkla Uygulayabileceği 7 İşe Yarar Egzersiz Tekniği

Diz ağrısını çeken bilir! Diz ağrısı yaşayan herkesin evinde kolaylıkla yapabileceği, işe yarar egzersiz hareketlerini sizin için galerimizde derledik. Tabi ki şayet dizinizde büyük bir sorun varsa, doktorunuzun onayını aldıktan sonra bu egzersizleri yapın!

Zeki İnsanların Tasarladığı ve Gören Herkesin Çok Beğendiği 11 Muhteşem Eşya

Zeki olan insanlar tarafından tasarlandığı bariz olan, birbirinden kullanışlı olan 11 müthiş eşyayı sizin için galerimizde bir araya topladık.

10 Kişiden 9'unun Hala İnandığı Ama Gerçeği Yansıtmayan 8 Popüler Bilgi

Aramızdan pek çok kişinin daha doğru olarak bilmediği, oldukça popüler ama yanlış bilinen gerçeklerin doğrularını sizin için galerimizde derledik.

Dünyamızın Hep Sürprizlerle Dolu Olacağının Kanıtı Olan 12 Muhteşem Kare!

Dünyamızın harika bir yer olduğunu ve sürprizlerle dolu olduğunun kanıtı olan, birbirinden muhteşem kareleri sizin için galerimizde bir araya getirdik.

Baktığınız Anda Anlam Veremeyeceğiniz Birbirinden Akıl Almaz 9 Moda Timsali

Bakar bakmaz anlam veremeyeceğiniz birbirinden akıl almaz ve tuhaf moda trendini sizin için galerimizde bir araya topladık. İşte o değişik moda trendleri!