interesan.com Logo


Avrupa Yakası'ndaki Şesu Bülent Polat ve Eşinin Kızları Doğa ile Kurdukları Gözlerden Irak Sıcak Yuvaları

Bir dönemin en sevilen dizilerinden olan Avrupa Yakası'nın Şesu'su Bülent Polat uzun zamandır ortalarda gözükmüyor. Onun şimdi gözlerden ırak eşi Duygu Şenoğlu ve çocuğu ile mutlu bir yaşantısı var... İşte Bülent Polat'ın Avrupa Yakası'ndan şimdiye yaşadıkları...
1. Tiyatroda başlarda yer gösterici olarak sahne tozu yutmuş ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim aldıktan sonra oynadığı yapımlarla ünlenen Bülen
1. Tiyatroda başlarda yer gösterici olarak sahne tozu yutmuş ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim aldıktan sonra oynadığı yapımlarla ünlenen BülenBülent Polat, birçok oyunda oynadı, sinema filmlerinde zorlu rolleri üstlendi ve çok başarılı oldu. Beşik Kertmesi dizisinde çok başarılı oldu ve sonrasında Avrupa Yakası'nda oynadığı Şehsuvar rolüyle kalbimizi fethetti.

105 Yaşında Ölen Japon Doktordan 12 Etkili Tavsiye

2017 yılı yaz aylarında hayata 105 yaşında veda eden Japon doktor Shigeaki Hinohara, uzun yaşamın sırlarını aramış durmuş. Galerimizdeki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında 105 yaşına kadar yaşayan Japon doktorun uzun yaşama dair tavsiyelerini görebilirsiniz.

Düzen Hastalarını Öfkelendirecek 8 Rahatsız Edici Görüntü

Aşırı düzensizlik içerir dikkat! Baktığınız zaman rahatsızlık duyacağınız görüntüler...

Dünyaya Çok Değişik Bir Pencereden Bakacağınız, Müthiş Açılardan Çekilen 15 Fotoğraf

Dünyaya çok değişik bir pencereden bakmanızı sağlayacak, birbirinden farklı açılarla çekilen 15 enteresan ve şahane fotoğrafı sizin için galerimizde derledik.

Yalnızca Bakmaktan Bile Dehşet Keyif Alacağınız 7 Mutlu Eden Fotoğraf

Sadece bakmaktan bile müthiş bir zevk alacağınız 7 harika fotoğrafı sizin için galerimizde derledik. İleri butonuna tıklayın.

Dünya Kavramını Yıkıp Geçecek 7 Sarsıcı Gerçek

Şimdiye kadar bildiğiniz şeyleri bir yere bırakın ve sizin için derlediğimiz dünya kavramını yıkacak 7 gerçeğe kulak verin. İleri butonuna tıklayın.

Özellikle Erkeklerin Estetik Operasyondan Uzak Durması Gerektiğini Kanıtlayan 17 Örnek Kare!

Usta ellerde yaptırılmayan estetik ameliyatların insanları ne hallere soktuğunu sizinle zaman zaman paylaşıyoruz. İşte bu kez kötü estetikleriyle gündeme gelen erkekleri galerimizde derledik. İşte o estetikli erkekler! Keşke yaptırmasaydınız!