interesan.com Logo


10 Kişiden 9'unun Hala İnandığı Ama Gerçeği Yansıtmayan 8 Popüler Bilgi

Aramızdan pek çok kişinin daha doğru olarak bilmediği, oldukça popüler ama yanlış bilinen gerçeklerin doğrularını sizin için galerimizde derledik.
1. 1 köpek yılı, 7 insan yılına eşittir
1. 1 köpek yılı, 7 insan yılına eşittirKöpeğinizin kaç yaşında olduğunu hesaplamak için onun yaşını 7 ile çarpma prensibine inanmayın. Aslında, bu evcil hayvanın cinsine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişir. Bu yanlış bilgi, 60'lı senelerde çocukların köpeklerinin yaşlarını hesaplayabilmek adına bu prensibi kullanmasıyla ortaya çıktı.

105 Yaşında Ölen Japon Doktordan 12 Etkili Tavsiye

2017 yılı yaz aylarında hayata 105 yaşında veda eden Japon doktor Shigeaki Hinohara, uzun yaşamın sırlarını aramış durmuş. Galerimizdeki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında 105 yaşına kadar yaşayan Japon doktorun uzun yaşama dair tavsiyelerini görebilirsiniz.

Düzen Hastalarını Öfkelendirecek 8 Rahatsız Edici Görüntü

Aşırı düzensizlik içerir dikkat! Baktığınız zaman rahatsızlık duyacağınız görüntüler...

Dünyaya Çok Değişik Bir Pencereden Bakacağınız, Müthiş Açılardan Çekilen 15 Fotoğraf

Dünyaya çok değişik bir pencereden bakmanızı sağlayacak, birbirinden farklı açılarla çekilen 15 enteresan ve şahane fotoğrafı sizin için galerimizde derledik.

Yalnızca Bakmaktan Bile Dehşet Keyif Alacağınız 7 Mutlu Eden Fotoğraf

Sadece bakmaktan bile müthiş bir zevk alacağınız 7 harika fotoğrafı sizin için galerimizde derledik. İleri butonuna tıklayın.

Dünya Kavramını Yıkıp Geçecek 7 Sarsıcı Gerçek

Şimdiye kadar bildiğiniz şeyleri bir yere bırakın ve sizin için derlediğimiz dünya kavramını yıkacak 7 gerçeğe kulak verin. İleri butonuna tıklayın.

Özellikle Erkeklerin Estetik Operasyondan Uzak Durması Gerektiğini Kanıtlayan 17 Örnek Kare!

Usta ellerde yaptırılmayan estetik ameliyatların insanları ne hallere soktuğunu sizinle zaman zaman paylaşıyoruz. İşte bu kez kötü estetikleriyle gündeme gelen erkekleri galerimizde derledik. İşte o estetikli erkekler! Keşke yaptırmasaydınız!